Hur köper jag mina biljetter? - Biljetterna betalas med Mastercard/Visa eller förskott via bankgiro
Hur får jag mina biljetter levererade? - Via email för direktutskrift eller brev hem i brevlådan
Hur fungerar förskottsbetalning? - Beloppet sätts in på Nortics bankgiro och efter registrerad betalning (2-3 Bankdagar) kommer dina biljetter genom valt leveranssätt
Har min betalning kommit fram? - Vid kortbetalning får du dina biljetter inom 5 minuter, vid förskottsbetalning tar det 2-3 bankdagar innan betalningen når oss.
Återköps biljetter? - Nej i normalfallet inte, i sällsynta fall kan du kontakta arrangören som då meddelar oss om eventuell återbetalning.
Jag har en fråga om själva evenemanget vem kontaktar jag? - Du hittar kontaktuppgifter till arrangören under "Support"
Jag har problem med min bokning vem kontaktar jag? - Gå in på "Support" överst i bokningssidan eller gå direkt till www.nortic.se/hjalpcenter
Jag lyckades inte boka kan jag boka via mail? - Vi kan tyvärr inte ta emot bokningar via mail
Syftet med att använda kakor på denna sida är för att kunna hantera sessioner för din bokning samt anpassa våra tjänster efter de användarpreferenser du och arrangören angivit. Kakor måste vara aktiverat för att du ska kunna använda denna tjänst
Anton Hellberg och Måns Hammarström bjuder in till en kväll på Stadra fylld med sång och musik som för dem samman. Ni kommer att bjudas på allt ifrån jazz, visor och folkmusik till musikal, klassiskt och en och annat schlager. Både Anton och Måns har växt upp på Stadra och medverkat i flertalet uppsättningar. Idag studerar Måns klassiskt piano på Högskolan för scen och musik i Göteborg och Anton jobbar som skådespelare och har tidigare läst musikteater på Östra Grevie folkhögskola i Skåne. Förra årets konsert togs varmt emot av publiken och i år hoppas de på lika varma och givande möten under dessa tre kvällar vid sjön Grecken. Välkomna!